Bu Blogda Ara

30 Nisan 2011 Cumartesi

Midem bulanıyor, galiba dünya tuttu

Selams ben NaylonPrenses,

Az önce aptal kovboy aradı  blog şifresini ve adresini sordu bi de ben de öle yazıyorum girmiyo lan dedi :D her şeye rağmen onu da seviyoruz napalım onu da böyle kabullendik. Ayrıca artık o çapsızı takmaması gerekiyor (yoksa sana takacağım bebeyim).
Neyse, girmişken kupa kızının yazısını okudum ve bana ayırdığı koskocaman ÜÇ satır için teşekkürlerimi sunarım .
Kupa kızının doğumgünü eğlenceli geçti, bi sürü harika hediye aldı şanslı velet. Yaşanan en önemli olay bizim yani kk ve benim, kıroluğumuzu gösterip paket olarak getirdiğimiz iskenderleri pizzacıda yememizdi. Evet yaptık bunu.

Şimdi geldim mutfaktan, annem dışarı çıktı babamı almaya, ben de yokluğundan faydalanıp mutfaktan kahve aşırdım. Ah ah kahveyi bile gizli içtiğim günlere geldim bee, hayat işte. Karı rahat vermiyor ya geçen gün çarpıntım oldu 2. kere ama bence asıl nedeni kalp değil psikolojik yada astım falan olabilir. Ama gel de anama anlat, kahveyi yasaklarsa daha çok içerim, bağımlıyım da biraz.Kahve olmadan çalışamıyorum, ki çalışmaya en çok ihtiyaç duyduğum zaman şu aralar.Hala projemi bitirmedim. Bastırmayı bırak elimde sadece 4 sayfa bişey var en az on sayfaya tamamlamam lazım diğerleri zaten bi bok yemedi. Bu gece sabahlicam heralde, yarına basıma  girmesi lazm ki yarın basarlar mı bilemem malum 1Mayıs.İşim çok zor be offffff.

Laf 1Mayıstan açılmışken aklıma geldi, umarım avrupada tütün saran kız 1mayısa gitmekten vazgeçmiştir çünkü arayıp bi ihtimal ağzına sıçmayı planlıyorum.
Kız bildiğiniz odun ya kalas resmen.Duvara bu kadar dil döksek yıkılırdı , ama kız ergen kız atarlı kız "derbeder jojuk". Tutturmuş 1mayısa taksime gideceğim sikileceğim diye nuh diyor peygamber demiyor mal. O kadar sıçtık sıvadık yine de yazayım küçük kaltak, GİTMİYORSUN.
Seni anlıyorum (en azından anlamaya çalışıyorum) aşkım, ama sen de bizi anla. Daha yaşın kaç kızım senin sana bişey olurs -ki olması çok büyük ihtimal- sorumlusu hepimiz olucaz.Annenle babana ne dicez abi çok bencilsin. "Erkenden bişeylerin parçası olacağım hep diyoruz mebde köleyiz diye neden emekçilerin yanında olmayalım vikvik hedehöde rererö" dediğini duyar gibiyim ve sana bu inadı veren allahıma sesleniyorum madem bu kızı böyle yarattın, onu biz yollayarak sabrımızı mı deniyosun tanrıııııııııııııııııım?

Saat de baya geç olmuş ben kaçayım daha kaç sayfam var yazılacak, ve bikaç kupa kahvem de,içilecek.
Bugün loto oynadımkeşke bana çıksa da kendime bi asistan tutsam :D

öpücüks
        

26 Nisan 2011 Salı

zor, mezun olmak o kadar zor ki şimdi. Daha ufacıkken umutlarla tutuğundun diğer minik ellerin, şimdi senden uzaklaşacağını bilmek. Bugün benim doğumgünüm. Ve evet Ben Kupa Kızı. Çok yazamam. Sadece size teşekkür etmek istedim. Avrupada Tütün saran kız;
Bazen seni kırıyorum, mal olduğunu düşünüyorum(çünkü öylesin.), hakaret ediyorum, çamaşır suyu sıkıyorum seni yere yatırıp sikmekle tehdit ediyorum, ama seni seviyorum. Hem de gerçekten. Çünkü her ne kadar gerizekalı olabilsen de ben senin özünü biliyorum. Nasıl bilmem ki? haftanın 7 günü birlikteyiz.Tabi ben genelde dersaneyi ekiyorum ama olsun...
Naylon Prenses;
Evet, sana kırgınım. Ama beni bilirsin sana çok kızamam ben. Bu kızgınlığım bir birikimdi ve hala geçmedi. ki o sandığın olaydan fazlası var ama burada detaya girmiyorum. Zaten sana yazdığım mektupta bütün anlatmak istediklerimi anlatmıştım , yine de seni seviyorum sevmeme gibi bir ihtimalimyok ne yazık ki, içime işlemişsin.
Aptal Kovboy;
Ah benim adı gibi aptal kardeşim... Ah benim çapsızdan vazgeçemeyen kardeşim. Sen ondan çok daha fazlasını hakediyorsun, anlamadın mı hala? Bırak onu da hayatına dön. Senin de yaşamında yolunda gitmeyen şeyler var, biliyorum. Kusura bakma bugün seni ne kadar üzgün görsem de konuyu açamadım. Ama yemin ederim yüzüne baktığımda acını kalbimde hissettim. Seni çok seviyorum, her ne kadar uyku gözlüğümü çalsan ve benden daha iyi gitar çaldığını iddia etsen de. Her ne olursa olsun yanındayım ben bunu bil. Yanındayız. Sen yeter ki kendini kasma.

Hayatımdaki en güzel doğumgünüydü. Basitti belki, asıl kutlama cuma evet, ama bugün bakışlarınız, yaptıklarınız, yazdıklarınız benim için çok özel. Sizi canımdan çok seviyorum. Hepinize teşekkürler..

25 Nisan 2011 Pazartesi

Herşeyimin Doğumgünü

İlk defa bloga yazıyorum, inanılır gibi değil ya kaç ay sonra! Amacım ne aslında gerçekten bilmiyorum sadece mesaj yollamak yerine herkesin görebileceği (ama muhtemelen görmeyeceği, çünkü hiç popi bi blog değiliz yea) bi yere yazmak istedim.ps: zaten smsim yok, feysim de kapalı en iyi ihtimal mektup yazacaktım.

 Sevgili KupaKızı,

Sana içimden geçenleri dilim döndüğü kadar anlatmaya çalışacağım burada, belki de bu yazıyı okuduktan sonra kaldırman en doğrusu bilemiyorum...
Bana kırgınsın, farkındayım ve belli etmemeye çalışsam de bu beni öldürüyor. Sen en yakınımsın, insan en yakınına uzak kalınca kalbi sökülüyormuş gibi bir acı hissediyor. Seninle gelip konuşmamamın sebebi haksız olduğumu bilmem. Biliyorum evet malın önde gideniyim ben. Bazen ne yapacağımı şaşırıp işte seni böyle kırıyorum.Bir an boş bulunuyorum böyle beynim ambale oluyor galiba tuhaf işler yapıyorum.Malum kişi yanımda sen varken gelince kovmam lazımdı değil mi ama ben bu üstün zekamla öküz gibi baktım öyle. Gerçekten ayzaymır falanım ben. Sana bana bize gruba neler yaptı ve ben kin tutamıyorum, çok da umrumda değil unuttum ama keşke uzak olsa bana aaaaah keşke mezun olsak da herkesten kurtulup yeni bi hayata başlasak.
Uzun zamandır özel bir şeyler yapamıyoruz seninle aşkım, seni o kadar özledim ki!yani şimdi ee, böyle dediğime bakıp lezbo falan deme ay kisd e görl ay layk it falan.

Ne kadar lezbiyen gibi hissetmeme neden olsa da senin bana yazdığın ve benim sana yazdığım yazıları okuyup iki buçuk saat ağladım bugün. Sen belki artık bana eskisi kadar değer vermiyorsun, bilemiyorum ama ben ne olursa olsun SENİ HER ŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM.
Tempomuz baya yoğum malum sınavlar hede höde, bu yüzden konuşamıyoruz , zaten evde telefon yasağı yedim of.Ama seninle uzun uzun mesajlaşmayı,en az  ikibuçuk saat telefonda konuşup gereksiz şeylerden bahsederek gülmeyi, sevdiğimiz çocukların iyi ve kötü özelliklerini sıralayıp unutmaya çalıştıklarımızı 8 çocuklu hakkarili bir ailede hayal etmeyi, pizza yerken arğghgırjsw diye söylediğin cümleleri eksiksiz anlamayı, gecenin 4ünde bacaklarımızı ojeleyip makyaj temizleme sütüyle silmeyi,tüm paramızı harcayıp çantadan çıkamadığımız kuruşlarla göz kalemi almayı, kısaca birlikte yaptığımız her şeyi ama her şeyi çok özledim.
Grup olmanın iyi özellikleri var tabi çok eğlenceli falan ama sadece seninle vakit geçirmeye ihtiyacım var yoksa kafayı yicem.

Seninleyken, o andan başka hiçbir şeyi düşünmemeyi seviyorum,ne kadar salakça olduğunu düşünmeden sana espriler yapmayı ve yaptığım tüm mallıklara gülmeni seviyorum, kısaca , seni kimseyi sevemeyeceğim kadar çok seviyorum.
Sen beni anlayan, anlattığım her şeyi dinleyen, benimle aynı şekilde düşünebilen tek insansın.Çoğu zaman inanamıyorum hayal gibi geliyor, bana bu kadar benzeyen- ne benzemesi be resmen ruh ikizim olan- birini nasıl bulabildim diye.Hep dediğimiz gibi, puzzle'ın kayıp parçasıydın sen, ama ben seni çabucak buldum kardeşim bana ne kadar küssen de seni asla bırakmam, bırakamam.Uzun zamandır meşhur uzaylı sohbetlerimizden yapmadığımız için psikolojim darma duman, ne olur bırakma beni lan, ciddiyim düşününce bile ağlayasım geliyo.Beni güldürmeni, bana güven vermeni ve bana sıkıca sarılmanı çok özledim.

Asıl konuya geliyim uzatmadan ;
Nice birlikte,mutlu,başarılı,sağlıklı,aşklı senelere ikizim, kardeşim, bitanem. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğurmuş seni annen(gerçi ben tesadüf olduğuna inanmıyorum).İyi ki, iyi ki varsın sen, nolur hep yanımda ol, sakın beni bırakma. Biliyorum, bikaç sene sonra yine bana getiriceksin eskiden yazdığım bir mektubu ben yine aa ne lezbolaşmışım lan dicem, ama ne olursa olsun değişmeyecek tek şey sana olan sevgim olacak.80 yaşında da sana böyle lezbo mektuplar yazmam dileğiyle, mutlu yıllar aşkımaa.
SEN BENİM HERŞEYİMSİN.

ps: bugün yeterince ağladım yazıları okurken, bu yazıyı yazarken... saçmaladıysam affola <3

-NAYLON PRENSES