Bu Blogda Ara

27 Mayıs 2012 Pazar

Yoktum ama hayatım devam etti yani

  Hmm tahminimce bir ara hoşlandığım çocuğun sevgilisinin yanında çocuk için "ayy çok tatlı ayy ay el salladım ya yupiii" diye bağırmamı, kızın da "Yalnız o benim sevgilim" demesini, sonra olayı unutturmak için başka bir çocukla çıkıyor gibi yapmamı ama o çocuğun  da gerçekten çıktığımızı zannetmesini biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız da öğrendiniz, hayırlı olsun.

 
   Olaydan bir süre sonra, üst sınıflardan bir kız arkadaşıma gidip "Şu kızın adı ne? hmm hoş kızmış" dedi. Tam bi hafta sonra, aynı kız bu sefer sevgilim olup olmadığını sordu. Yine tam bi hafta sonra tuttu beni "arkadaşım senden hoşlanıyor" diye çocuğu gösterdi. Ben de "ee gelsin tanışalım" dedim. Sonuçta "Arabası var mı? Babası ne iş yapıyor? Çiçeğini de alsın ailemden istesin" de diyebilirdim ama dememişim. Çok mantıklıca olmuş bu.
  Neyse efenim ondan bir mi iki mi kaç hafta sonra yine bir cuma günü (olaylar hep cuma oldu yemin ediyorum kaderim cumaya yazılı) geçmiş doğum günümü kutlamak amacıyla arkadaşlarla Taksime gittik, kafaları çektik beraber. Sonra bir kaç kişi olayı abarttı, en son bir kız merdivenlere oturup "yupiiii" diye bağırarak aşağı kaymaya çalışıyordu. Tamam ben de biraz kötü olmuş olabilirim ama ben bile o kadar olmadım inanın ya.Neyse daha sağlam olanlarımız tuttu bizi ortak bir yere götürmeye çalıştı. Sonra "Okula gidelim oradan bir şekilde dönerler" dediler ve ayık olmama rağmen "sen kaybolursun" diyerek boşu boşuna okula götürdüler.
    Okulda şu benden hoşlanan çocuk da vardı. (Ona Alman desek olur mu? Annesi Rus babası Sırpmış ama ben neden Alman dediğimi anlatacağım) Biri arkamda "merhaba Kupa Kızı" dedi. Bir an algılayamadım arkama döndüm, aha çocuk, tekrar önüme döndüm. Allahım ne kadar ameleyim ya. Sonra tekrar arkamı döndüm "Sen de tam zamanını buldun ama ya" dedim gülerek, o da "Biliyorum içmişsiniz" dedi. Nerden anladın diye sordum, "Arkadaşlar söyledi bir de çok belli baksana gözlerin kayıyor" dedi. Bir de ben içince ağzımı yayarak konuşuyorum, Yıldız Tilbe'ye benzetiyorlar ki ben iyi olduğumu hissetsem de "Kuyruklu yıldız bile ağzından daha az kayıyor be" tarzı iğrenç espriler duyuyorum. Her neyse oradan eve gittim ve sarhoş olduğumu çaktırmama deryası başladı ben de. Akşam misafir vardı, babam "Sen de şarap içersin değil mi" diye sorduğunda "Yok hayır cıks vallahi olmaz" dememle "Dışarda mı içtin kız" demesi bir oldu ama adam şaka yapıyormuş. Bir anda nabzım 100e fırladı yemin ediyorum.
   Hikayemizin devamı da var sevgili okuyucular, ama sınav haftamdayım bitsin sizinleyim. Bir hafta dayanın hepinizi öpüyorum
                                                                                                             -KupaKızı

3 yorum:

doctorsherLock dedi ki...

Sarışın ve yapılı bir vücut yapısına sahip olması..

Almanyada doğmuş ve büyümüş olması..

gibi sebepler olabilir..

Return of the Kupa Kızı vol 1..;D

doctorsherLock dedi ki...

MiMlenidiz..

lütfen ilgili şubeye uğrayınız..

hepiniz..;D

Aptal Dörtlü dedi ki...

Ahaha tamam bir sonraki postta anlatıyorum neden alman dediğimi :D Hemen de mime bakıyorum