Bu Blogda Ara

11 Kasım 2011 Cuma

şimdi o bana sarıldı desem kaçınız inanırsınız? inanmayın lan ben bile inanamıyorum.

hayat tuhaf gençler öncelikle şunu sağlam bi anlayalım.
yazdan kalma bir günde (neden bilmiyorum ama aradan zaman geçmiş olayları anlatmadan önce bu cümleyi söylemeyi seviyorum.korkmayın lan hemen sadece 3 gün önce olan bir şeyi anlatacağım) bir salı günü (bu hafta içinde olan salı o salı) ben bi arkadaşımla buluştum(evet uzun bir zaman sonra ilk defa bir arkadaşımla buluştum.o ayrı.çünkü ben asosyalim). oooooof oooof çok karıştı konu böyle birazdan niye girdim lan bloğa ne yazıcaktım? havasına bürüncem. konuyu baam diye anlatmaya şu an karar verdim.evet en baştan başlıyoruz


ben geçenlerde bir arkadaşımla buluştum.sonra aklıma karamelin(umarım onu unutmadınız onu yani o benim yaklaşık 2 yıldır plotonik olduğum bir insan hoş unutmuştum bi süredir ama...) kardeş gibi oldukları çok yakın bir arkadaşı geldi.biz de onunla çok yakınızdır.işte aradım onu falan nerdesin muhabbetleri bıdı bıdı.aynı yerdeymişiz meğer.oh ne hoş gidiyim göriyim özledim onu da ya falan modundaydım.sora yanına giderken çocuğun şey dedim yanımdaki arkadaşıma "ay düşünsene karamel de yanındaymış falan.valla aylardır anca topladığım psikolojimi beş dakikada çökertir" daha sonra karşımda karamelin arkadaşını gördüm ve kafamı milim sola kaydırmamla karameli.tabi ki ŞOK ŞOK ŞOK moduna girdim.gittim arkadaşına sarıldım falan sonra karamele arkamı döndüm(biz genelde merhabalaşmayız bile çok nadir konuşuruz.) bu aptal kovboy dedi döndüm arkama tam elimi uzatıyordum merhabalaşmak için ki bu sarıldı öptü nasılsın aptal kovboy dedi.evet bu andan sonra söz sende birand.yok yok öyle olmadı söz bende kaldı. ardından aynı masada uzunca bir süre oturup muhabbet ettik.yaa ben onun yanında özünden titrerdim önceden ama bu sefer öyle olmadı.tuhaf.ama öptü yani.

aşk bu dünyanın başına gelmiş en saçma şey. o yüzden olmuyorum ben artık.net.karamelle de arkadaş modu falan işte. sakın ha  aşık olmayın.bak ciddi saçma ya öyle böyle değil.

                                                                                                                   aptal kovboy*

Hiç yorum yok: